07.11.2025 10:25 Віталій Хіневич
У Харкові медики врятувати жінку, яка пережила клінічну смерть
Фахівці оперативно провели реанімаційні заходи, чим урятували життя пацієнта.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ із
посиланням на КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
6 листопада о 8:02, бригада екстреної медичної допомоги №107 отримала виклик.
У 88-річної харків’янки стався гострий інфаркт міокарда, що призвів до клінічної смерті.
Завдяки злагодженій і високопрофесійній роботі команди жінку вдалося врятувати.
Після проведення реанімаційних заходів пацієнтку доставили до лікарні для подальшого лікування.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0