05.11.2025  19:19   Дмитро Колонєй

Комунальники Харкова відновлювали 20 будинків міста (фото)

Які роботи виконували фахівці підприємства поінформували та показали у КП «Харківспецбуд».

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, упродовж тижня бригади виконували ремонтні роботи у 20 будівлях:
 
  • закривали контури 
  • очищали підвали та звіси,
  • відновлювали вхідні групи й ґанки,
  • укріплювали віконні рами тощо.
 
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що Ігор Терехов пояснив, чому потрібно відновлювати житловий фонд вже зараз.
 
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день