05.11.2025 19:19 Дмитро Колонєй
Комунальники Харкова відновлювали 20 будинків міста (фото)
Які роботи виконували фахівці підприємства поінформували та показали у КП «Харківспецбуд».
Як повідомляє
РЕДПОСТ, упродовж тижня бригади виконували ремонтні роботи у 20 будівлях:
-
закривали контури
-
очищали підвали та звіси,
-
відновлювали вхідні групи й ґанки,
-
укріплювали віконні рами тощо.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що Ігор Терехов пояснив, чому потрібно
відновлювати житловий фонд вже зараз.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0