05.11.2025   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286901-komunalniki-harkova-vidnovlyuvali-20-budinkiv-mista

Комунальники Харкова відновлювали 20 будинків міста (фото)

Які роботи виконували фахівці підприємства поінформували та показали у КП «Харківспецбуд».

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, упродовж тижня бригади виконували ремонтні роботи у 20 будівлях:
 
  • закривали контури 
  • очищали підвали та звіси,
  • відновлювали вхідні групи й ґанки,
  • укріплювали віконні рами тощо.
 
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що Ігор Терехов пояснив, чому потрібно відновлювати житловий фонд вже зараз.
 
 
←Вернуться Печать