31.10.2025 13:32 Віталій Хіневич
50 випадків COVID-19 за тиждень зафіксували у Харкові
У Харкові за тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 1100 осіб.
У Харкові на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції з 23 по 29 жовтня захворіло 1146 осіб.
Як зазначили в Департаменті охорони здоров’я, за тиждень було зафіксовано 50 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Двох хворих на грип на ГРВІ було госпіталізовано.
«Нагадаємо, звернутися за направленням на безкоштовне тестування на COVID-19 можна до сімейного лікаря. Для отримання дози вакцини, незалежно від наявності декларації з лікарем, потрібно звернутися до найближчого медичного закладу, прийти з паспортом і вакцинуватися», - йдеться у повідомленні.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0