31.10.2025  09:50   Віталій Хіневич

Комунальники усувають аварії на мережах вуличного освітлення

За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули понад 50 аварій на мережах зовнішнього освітлення.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили по 12 опор і кронштейнів, близько 30 світильників та більше 130 ламп. 
 
Ще понад 370 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 7 км мереж освітлення.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківські комунальники розповіли, як відбувається прибирання опалого листя.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день