30.10.2025 16:32
Чотири харківські лікарні отримали нове обладнання (фото)
Як міжнародні партнери міста допомогають модернізувати харківські медзаклади.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, завдяки чесько-тайванському проєкту «Партнерство для відновлення спроможностей первинної медичної допомоги в Україні» у лікарнях Харкова з’явилося сучасне обладнання.
Міська клінічна лікарня №31 отримала гінекологічне обладнання, що відповідає стандартам провідних європейських медичних установ, та дозволить підвищити якість надання гінекологічної допомоги, покращить ефективність діагностики та сприятиме ранньому виявленню онкопатологій.
У рамках цього ж проєкту сучасне гінекологічне обладнання отримали також Міські поліклініки №6 і 18 та Міська клінічна лікарня №27.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0