26.10.2025 14:19 Дмитро Колонєй
Харківська команда з важкої атлетики стала найсильнішою в Україні
Харківські важкоатлетки привезли купу нагород з національного чемпіонату.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, у Луцьку відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів до 15 років. У змаганнях взяли участь понад 300 юних спортсменів із різних регіонів країни.
Представниці Харківської області
вибороли п’ять нагород — три золоті, одну срібну та одну бронзову медаль.
-
Чемпіонками України стали Вікторія Колодій, Віталіна Телішевська та Поліна Кальник.
-
Віце-чемпіонский титул виборола Кіра Левандовська.
-
Бронзовою призеркою стала Наталія Вольвач.
Завдяки високим результатам харківські важкоатлетки забезпечили своїй команді перше загальнокомандне місце.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що харквська пара переможно
виступила на Всеукраїнському фестивалі спортивного танцю.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0