Новость из раздела: Спорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286543-harkivska-komanda-z-vazhkoyi-atletiki-stala-naysilnishoyu-v-ukrayini
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286543-harkivska-komanda-z-vazhkoyi-atletiki-stala-naysilnishoyu-v-ukrayini
Харківська команда з важкої атлетики стала найсильнішою в Україні
Харківські важкоатлетки привезли купу нагород з національного чемпіонату.
Як повідомляє РЕДПОСТ, у Луцьку відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів до 15 років. У змаганнях взяли участь понад 300 юних спортсменів із різних регіонів країни.
Представниці Харківської області вибороли п’ять нагород — три золоті, одну срібну та одну бронзову медаль.
- Чемпіонками України стали Вікторія Колодій, Віталіна Телішевська та Поліна Кальник.
- Віце-чемпіонский титул виборола Кіра Левандовська.
- Бронзовою призеркою стала Наталія Вольвач.
Завдяки високим результатам харківські важкоатлетки забезпечили своїй команді перше загальнокомандне місце.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харквська пара переможно виступила на Всеукраїнському фестивалі спортивного танцю.