17.10.2025 14:15 Віталій Хіневич
Окупанти мінують прикордоння Харківщини дровами-обманками
Протягом останніх тижнів щонайменше три таких випадки зафіксовано у Козачолопанському окрузі.
Зазначається, що окупанти продовжують мінувати прикордонну територію Дергачівщини «дровами-обманками», начиненими вибухівкою.
«Закликаю мешканців бути уважнішими до таких речей на відкритих територіях, особливо поблизу лісосмуг. Коли рухаєтесь кудись – обов’язково дивіться собі під ноги! Якщо побачили такі предмети – ні в якому разі не чіпайте їх, а повідомте про це за номером 112», - звернувся до громадян Вячеслав Задоренко.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що на Харківщині за останній тиждень
знешкодили більше ніж 1300 вибухонебезпечних предметів.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0