17.10.2025  14:15   Віталій Хіневич

Окупанти мінують прикордоння Харківщини дровами-обманками

Протягом останніх тижнів щонайменше три таких випадки зафіксовано у Козачолопанському окрузі.

 
Про це повідомив начальник Дергачівскої МВА Вячеслав Задоренко, передає РЕДПОСТ.
 
Зазначається, що окупанти продовжують мінувати прикордонну територію Дергачівщини «дровами-обманками», начиненими вибухівкою.
 
 
«Закликаю мешканців бути уважнішими до таких речей на відкритих територіях, особливо поблизу лісосмуг. Коли рухаєтесь кудись – обов’язково дивіться собі під ноги! Якщо побачили такі предмети – ні в якому разі не чіпайте їх, а повідомте про це за номером 112», - звернувся до громадян Вячеслав Задоренко.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині за останній тиждень знешкодили більше ніж 1300 вибухонебезпечних предметів.
 
Тэги:  міни, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день