15.10.2025  14:55   Віталій Хіневич

Харківські комунальники усувають аварійні ситуації на мережах зовнішнього освітлення

За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули близько 80 аварій на мережах зовнішнього освітлення.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили 17 світильників та понад 170 ламп. Ще 195 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 1 км мереж освітлення.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що обленерго пояснило, як діють графіки аварійних відключень.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день