10.10.2025 09:40 Віталій Хіневич
«Харківобленерго» поінформувало про ситуацію з електрикою
Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити стабільне електропостачання після ворожих обстрілів.

«Харківобленерго» поінформувало про ситуацію з електрикою
Внаслідок російської масованої ракетно-дронової атаки на енергообʼєкти, знеструмлена значна кількість споживачів у м. Київ, Київській, Донецькій, Дніпропетровській, Черкаській, Чернігівській, Харківській, Сумській, Полтавській та Одеській областях.
Для стабілізації ситуації в енергосистемі — у вказаних регіонах застосовані аварійні відключення.
Аварійні відключення будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що за добу ворог
обстріляв 5 населених пунктів Харківської області.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0