09.10.2025 11:35 Віталій Хіневич
Харківські комунальники усувають аварії на мережах зовнішнього освітлення
За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули понад 70 аварій на мережах зовнішнього освітлення.
Також комунальники замінили три опори, вісім кронштейнів, близько 40 світильників та більше 150 ламп. Ще близько 130 світильників комунальники відремонтували.
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 1 км мереж освітлення.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що перед опалювальним сезоном в Харкові
відновлюють пошкоджені обстрілами вікна в будинках.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0