09.10.2025  11:35   Віталій Хіневич

Харківські комунальники усувають аварії на мережах зовнішнього освітлення

За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули понад 70 аварій на мережах зовнішнього освітлення.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також комунальники замінили три опори, вісім кронштейнів, близько 40 світильників та більше 150 ламп. Ще близько 130 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 1 км мереж освітлення. 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що перед опалювальним сезоном в Харкові відновлюють пошкоджені обстрілами вікна в будинках.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день