08.10.2025 12:05 Віталій Хіневич
У Харкові відновили електропостачання після ворожого обстрілу
Енергетики працювали всю ніч і весь день, усуваючи пошкодження мереж, щоб якнайшвидше повернути харків’янам світло.
Після масованої атаки дронів, що відбулася ввечері 6 жовтня, фахівці АТ "Харківобленерго" оперативно відновили електропостачання споживачам міста.
«Дякуємо нашим працівникам, які незважаючи на небезпеку роблять все можливе, щоб в кожній домівці панували тепло та затишок», - йдеться у повідомленні.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0