01.10.2025  14:15   

Урочисте відкриття Алеї пам'яті та вдячності відбулося в Холодногірському районі

Відкриття відбулося сьогодні, 1 жовтня, в День захисників і захисниць України.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Ця алея вшановує випускників закладів освіти, які загинули за незалежність та територіальну цілісність України. 
 
У заході взяли участь представники райадміністрації, директори, педагоги та учні ліцеїв, лідери учнівського самоврядування. Присутні висадили там дерева як символ пам'яті про полеглих героїв.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що мер Харкова Ігор Терехов звернувся до захисників та захисниць України, відзначивши їхній внесок у відновлення життя в Харкові та області після окупації та бойових дій.
 
Тэги:  харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день