01.10.2025 14:15
Урочисте відкриття Алеї пам'яті та вдячності відбулося в Холодногірському районі
Відкриття відбулося сьогодні, 1 жовтня, в День захисників і захисниць України.
Ця алея вшановує випускників закладів освіти, які загинули за незалежність та територіальну цілісність України.
У заході взяли участь представники райадміністрації, директори, педагоги та учні ліцеїв, лідери учнівського самоврядування. Присутні висадили там дерева як символ пам'яті про полеглих героїв.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що мер Харкова Ігор Терехов
звернувся до захисників та захисниць України, відзначивши їхній внесок у відновлення життя в Харкові та області після окупації та бойових дій.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0