30.09.2025 09:34 Рита Парфенова
Харківські медики врятували чоловіка від клінічної смерті
Життя 67-річного харків’янина вдалося врятувати завдяки оперативним діям бригади екстреної медичної допомоги.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ із
посиланням на КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
28 вересня о 17:16 до служби «103» надійшов екстрений виклик. Бригада ЕМД №1007 у складі лікаря Павла Шетілова, парамедика Яни Зубченко та ЕМТ Олександра Єни провела реанімаційні заходи пацієнту, у якого настав клінічний стан смерті через гострий набряк легень.
Завдяки професійним діям медиків серцево-легенева діяльність чоловіка була відновлена. Після стабілізації його стану пацієнта шпиталізували до лікувального закладу.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що медики Харківщини
врятували жінку, у якої зупинився кровообіг.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0