26.09.2025 20:48 Дмитро Колонєй
Харківські комунальники виконали більше двох десятків комплексних капремонтів
Стало відомо, на яких об'єктах влітку працювали харківські фахівці об’єднаного управління внутрішньобудинкових систем КП «ХТМ» та КП «Харківводоканал».
Як повідомляє
РЕДПОСТ, бригади об’єднаного управління упродовж літа виконали 25 комплексних капремонтів, орієнтуючись на звернення мешканців.
Один із прикладів - п’ятиповерховий будинок у Немишлянському районі, зведений у 1968 році. Там одночасно замінили всі внутрішньобудинкові комунікації - від системи центрального опалення до каналізації.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0