25.09.2025 17:36 Дмитро Колонєй
Харківські стрибуни на батуті триумфально виступили на чемпіонаті України
Харківські спортсмени привезли нагороди зі змагань у Одесі.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, з 21 по 24 вересня у Одесі пройшов чемпіонат України зі стрибків на батуті, який зібрав близько 60 спортсменів з Харкова, Одеси, Дніпра, Києва, Миколаєва та Херсона.
-
Чемпіоном України серед чоловіків став Давід Сандомирський, який здобув одразу дві золоті нагороди — у особистих змаганнях та у синхронних стрибках.
-
Віце-чемпіонкою у синхронних стрибках стала Ксенія Лоскот.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0