Новость из раздела: Спорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285447-harkivski-stribuni-na-batuti-triumfalno-vistupili-na-chempionati-ukrayini
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285447-harkivski-stribuni-na-batuti-triumfalno-vistupili-na-chempionati-ukrayini
Харківські стрибуни на батуті триумфально виступили на чемпіонаті України
Харківські спортсмени привезли нагороди зі змагань у Одесі.

Як повідомляє РЕДПОСТ, з 21 по 24 вересня у Одесі пройшов чемпіонат України зі стрибків на батуті, який зібрав близько 60 спортсменів з Харкова, Одеси, Дніпра, Києва, Миколаєва та Херсона.
- Чемпіоном України серед чоловіків став Давід Сандомирський, який здобув одразу дві золоті нагороди — у особистих змаганнях та у синхронних стрибках.
- Віце-чемпіонкою у синхронних стрибках стала Ксенія Лоскот.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харків'янин став найсильнішим у світі на Чемпіонаті з тайського боксу.