20.09.2025 18:38 Дмитро Колонєй
У Харкові визначилися переможці та призери етапу з бадмінтону змагань "Битва Департаментів"
У бадмінтонних баталіях Харкова взяли участь 14 команд.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, в перший день етапу з бадмінтону спортивних змагань «Битва Департаментів, Комунальних підприємств та районних Адміністрацій" на майданчик вийшли 14 команд, які виборювали путівки до фіналу у трьох групах.
До фіналу вийшли 6 найсильніших команд:
-
об’єднана команда КП «Харківські теплові мережі» / КП «Харківводоканал»,
-
адміністрації Шевченківського та Немишлянського районів,
-
КП «Ритуал»,
-
КП «Харківський метрополітен»
-
Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту.
Переможцями та призерами фінальної частини спортивних протистоянь
-
Перше місце зайняла команді Департаменту сім'ї, молоді та спорту
-
Віце-чемпіонами стала Об'єднана команда КП " Харківводоканал"/ "Харківські теплові мережі"
-
Третє місце посіла команда адміністрації Шевченківського району.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харків’яни стали чемпіонами світу серед військовослужбовців-шпажистів.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0