Новость из раздела: Спорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285264-u-harkovi-viznachilisya-peremozhtsi-ta-prizeri-etapu-z-badmintonu-zmagan-bitva-departamentiv
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285264-u-harkovi-viznachilisya-peremozhtsi-ta-prizeri-etapu-z-badmintonu-zmagan-bitva-departamentiv
У Харкові визначилися переможці та призери етапу з бадмінтону змагань "Битва Департаментів"
У бадмінтонних баталіях Харкова взяли участь 14 команд.

Як повідомляє РЕДПОСТ, в перший день етапу з бадмінтону спортивних змагань «Битва Департаментів, Комунальних підприємств та районних Адміністрацій" на майданчик вийшли 14 команд, які виборювали путівки до фіналу у трьох групах.
До фіналу вийшли 6 найсильніших команд:
- об’єднана команда КП «Харківські теплові мережі» / КП «Харківводоканал»,
- адміністрації Шевченківського та Немишлянського районів,
- КП «Ритуал»,
- КП «Харківський метрополітен»
- Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту.
Переможцями та призерами фінальної частини спортивних протистоянь
- Перше місце зайняла команді Департаменту сім'ї, молоді та спорту
- Віце-чемпіонами стала Об'єднана команда КП " Харківводоканал"/ "Харківські теплові мережі"
- Третє місце посіла команда адміністрації Шевченківського району.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харків’яни стали чемпіонами світу серед військовослужбовців-шпажистів.