20.09.2025  09:16   Дмитро Колонєй

Ворог нищив житлові будинки, електромережі та господарчі споруди селищ Харківщини

Оперативна ситуація по Харківщині на 20 вересня 2025 року від ХОВА.


Ворог нищив житлові будинки, електромережі та господарчі споруди селищ Харківщини
Як повідомляє РЕДПОСТ, протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 5 населених пунктів Харківської області. Внаслідок обстрілів немає постраждалих.
 
До медиків звернулася 60-річна жінка, яка зазнала травм внаслідок обстрілу с. Сіряки Солоницівської громади 8 вересня 2025 року. 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Ворог бив по Харківщині різними видами озброєння: 

 
  • 8 КАБ;
  • 1 БпЛА типу «Герань-2»;
  • 1 БпЛА (тип встановлюється).
 
Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури.
 
У Куп'янському районі постраждали
  • 4 приватні будинки,
  • господарчі споруди,
  • електромережі (с. Новомиколаївка),
  • приватний будинок (с. Хатнє);
 
у Ізюмському районі пошкоджено
  • 2 приватні будинки,
  • автомобіль (с. Піски-Радьківські).
 
Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 194 людини.
 
Залишилося 86 людей.
 
Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 3556 людей.
 
Нагадаємо, раніш РЕДПОСТ писав, що вогнеборці гасять 5 лісових пожеж на Харківщині.
 

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день