19.09.2025 16:15 Дмитро Колонєй
На Харківщині тривають два боєзіткнення з окупантами
Оперативна ситуація по Харківщині на 19 вересня 2025 року від Генштаба ЗСУ.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, на Харківщині наступна бойова ситуація.
-
На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили дві атаки противника в районах населених пунктів Вовчанськ та Фиголівка. Ще одне бойове зіткнення триває дотепер.
-
На Куп’янському напрямку російські окупанти три рази намагалися прорвати нашу оборону в районах Степової Новоселівки та Піщаного. Одне боєзіткнення досі триває.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ розповідав, як у 5-й Слобожанській бригаді «Скіф» ремонтують і захищають техніку після обстрілів.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0