19.09.2025   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: Армія
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285240-na-harkivschini-trivayut-dva-boezitknennya-z-okupantami

На Харківщині тривають два боєзіткнення з окупантами

Оперативна ситуація по Харківщині на 19 вересня 2025 року від Генштаба ЗСУ.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, на Харківщині наступна бойова ситуація.
 
  • На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили дві атаки противника в районах населених пунктів Вовчанськ та Фиголівка. Ще одне бойове зіткнення триває дотепер.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
  • На Куп’янському напрямку російські окупанти три рази намагалися прорвати нашу оборону в районах Степової Новоселівки та Піщаного. Одне боєзіткнення досі триває.

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ розповідав, як у 5-й Слобожанській бригаді «Скіф» ремонтують і захищають техніку після обстрілів.

 

←Вернуться Печать