17.09.2025 16:15 Віталій Хіневич
Ворожий обстріл залишив без світла Дергачівську громаду
Унаслідок чергового російського удару було пошкоджено високовольтну лінію електропередачі, що забезпечувала електропостачання Дергачівської громади.
Зазначається, що станом на 16:00 громада залишається без електроенергії. Аварійні бригади АТ «Харківобленерго» оперативно розпочали роботи з обстеження та відновлення пошкодженої інфраструктури.
«З огляду на складність відновлювальних заходів, визначити точні терміни завершення ремонту наразі неможливо. Про подальший хід робіт та відновлення енергопостачання мешканців буде проінформовано додатково через наші офіційні ресурси або через офіційні ресурси АТ «Харківобленерго», - йдеться у повідомленні.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що росіяни
вдарили по Слатиному близько 12:50 з РСЗВ.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0