17.09.2025  12:45   Віталій Хіневич

Харківські комунальники усувають аварії на мережах зовнішнього освітлення

За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули близько 50 аварій на мережах зовнішнього освітлення.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили 11 опор, понад 20 кронштейнів, більше 50 світильників та майже 100 ламп. Ще понад 120 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу понад 1,5 км мереж освітлення.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові оновлюють дорожню розмітку.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день