16.09.2025 19:23 Дмитро Колонєй
Харківські газовики оперативно вжили заходів та не допустити ускладнень після ворожого удару по місту
На місце обстрілу відразу виїхала бригада аварійно-диспетчерської служби Харківської міської філії «Газмережі»
Як повідомляє
РЕДПОСТ, Харків знову опинвся під обстрілом росіян. Фахівці гназмереж мста оперативно виконали необхідні дії: перекрили газопостачання до пошкодженої будівлі, задля безпеки людей та щоб усунути ризик подальшого загоряння, не допустити ускладнень у роботі рятувальників під час ліквідації наслідків обстрілу. Також провели детальне обстеження газових мереж довкола епіцентру вибуху.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0