16.09.2025  19:23   Дмитро Колонєй

Харківські газовики оперативно вжили заходів та не допустити ускладнень після ворожого удару по місту

На місце обстрілу відразу виїхала бригада аварійно-диспетчерської служби Харківської міської філії «Газмережі»

Застосували оперативно міри та не допустити ускладнень після ворожого удару по місту: Новини Харкова
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, Харків знову опинвся під обстрілом росіян. Фахівці гназмереж мста оперативно виконали необхідні дії: перекрили газопостачання до пошкодженої будівлі, задля безпеки людей та щоб усунути ризик подальшого загоряння, не допустити ускладнень у роботі рятувальників під час ліквідації наслідків обстрілу. Також провели детальне обстеження газових мереж довкола епіцентру вибуху.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що мешканців однієї з громад на Харківщині просять тимчасово не використовувати газ.

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день