10.09.2025 12:05 Віталій Хіневич
У Харківській області на міжміському автобусі у пасажира знайшли згортки з наркотиками
За минулу добу патрульні виявили 9 осіб, які мали з собою, ймовірно, наркотичні речовини.
Зокрема, учора вночі, на дорожній станції патрульної поліції зупинили для перевірки автобус міжміського сполучення.
Наші патрульні звернули увагу на одного з пасажирів, який поводив себе підозріло. Інспектори вирішили провести поверхневу перевірку, у результаті якої виявили у чоловіка зротки та зіп-пакети з речовинами, ймовірно, як рослинного, так і синтетичного походження.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що на блок-постах Харкова за серпень
вилучили понад 90 одиниць зброї та майже 10 тисяч набоїв.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости