04.09.2025  17:11   Дмитро Колонєй

Ремонтники Харкова завершують підготовку внутрішньобудинкових електромереж до зими

Які роботи виконали комунальники розповіли у КСП «Харківміськліфт».

Завершують підготовку внутрішньобудинкових електромереж до зими ремонтники: Новини Харкова
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, бригади комунального підприємства  практично завершили підготовку внутрішньобудинкових електромереж до опалювального сезону.:
  • провели роботи в понад 7,7 тис. будинків, що становить 99,9% від запланованого обсягу.
  • за минулий тиждень спеціалісти КСП виконали близько 1,3 тис. заявок містян, відновили роботу 17 ліфтів.
Завершують підготовку внутрішньобудинкових електромереж до зими ремонтники: Новини Харкова
 
Роботи проводилися на  Григорівському шосе, вул. Волонтерській, пр. Льва Ландау та ін. 
 
Завершують підготовку внутрішньобудинкових електромереж до зими ремонтники: Новини Харкова
 
Загалом у будинках комунальної форми власності зараз працює понад 6,6 тис. ліфтів. На ремонт зупинені 10 підйомників.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові від початку вторгнення росіян в Україну пошкоджено 537 будинків ОСББ та кооперативів.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день