29.08.2025 16:30 Дмитро Колонєй
У харківських бібліотеках вшанували пам'ять захисників України (фото)
У заходах взяли участь харківські учні, військові, мешканці міста.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, у бібліотеках-філіях №1 та 21 ЦБС Основ’янського району відбулися заходи до Дня пам’яті захисників України.
Участь у них взяли голова райадміністрації Ганна Головчанська, учнівська молодь, представники 92-ї ОШБр та мешканці району. Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
Також у межах національної акції «Стіл пам’яті 2025» у бібліотеках встановили символічні столики як знак вдячності та солідарності з тими, хто віддав життя за незалежність і свободу України.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0