23.08.2025 13:30
На Харківщині в авто медиків народилася дитина
23 серпня о 6:50 прямо в кареті швидкої допомоги на світ з’явилася дівчинка.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ із
посиланням на КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
Жінка перебувала на 38 тижні вагітності, і пологи розпочалися дорогою до медичного закладу.
Завдяки професійним та злагодженим діям нашої бригади №1701 народилася дівчинка.
Після надання необхідної допомоги малеча з мамою були передані фахівцям медичного закладу.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0