21.08.2025 12:20 Віталій Хіневич
Окупанти вдарили по Слатиному з РСЗВ
Ворожий обстріл населеного пункту стався 21 серпня о 8.40.
Про це
повідомив начальник Дергачівскої МВА Вячеслав Задоренко, передає
РЕДПОСТ.
За його словами, було випущено 3 реактивних снаряди, один з яких влучив по території приватного домоволодіння, пошкодивши паркан і ворота.
У результаті обстрілів на двох вулицях селища зникло світло. Енергетики вже почали відновлювати перебиті лінії електропередачі. Без постраждалих.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що ворог
вдарив із РСЗВ по Прудянці та Слатиному.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0