21.08.2025  12:20   Віталій Хіневич

Окупанти вдарили по Слатиному з РСЗВ

Ворожий обстріл населеного пункту стався 21 серпня о 8.40.

 
Про це повідомив начальник Дергачівскої МВА Вячеслав Задоренко, передає РЕДПОСТ.
 
За його словами, було випущено 3 реактивних снаряди, один з яких влучив по території приватного домоволодіння, пошкодивши паркан і ворота.
 
У результаті обстрілів на двох вулицях селища зникло світло. Енергетики вже почали відновлювати перебиті лінії електропередачі. Без постраждалих.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що ворог вдарив із РСЗВ по Прудянці та Слатиному.
 
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день