10.08.2025  20:43   Дмитро Колонєй

Патрульні нагадали харків'янам де не можна палити у місті

Правоохоронці радять харків'янам не порушувати заборону та не наражатися на штрафи.


Патрульні нагадали харків'янам де не можна палити у місті
Як повідомляє РЕДПОСТ, аптрульні нагадали, що за Законом України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" куріння тютюнових виробів, електронних пристроїв для нагрівання тютюну та кальянів заборонено в таких місцях :
 
  • у ліфтах і таксофонах;
  • на вокзалах, станціях та на зупинках громадського транспорту;
  • на території закладів охорони здоров’я, навчальних закладів, спортивних споруд та закладів фізичної культури і спорту; 
  • у приміщеннях закладів ресторанного господарства та об’єктів культурного призначення; 
  • у приміщеннях органів державної влади, інших державних установ та організацій усіх форм власності; 
  • у приміщеннях готелів та гуртожитків; 
  • на дитячих майданчиках та у місцях загального користування житлових будинків; 
  • у підземних переходах; 
  • у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів, у тому числі в таксі.
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
За куріння у невстановлених для цього місцях передбачено
  • попередження або штрафу від 51 до 170 грн,
  • при повторному порушенні — штраф від 170 до 340 грн.

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що патрульні нагадали харківським водіям про життєво важливий дорожний знак.

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день