10.08.2025 20:43 Дмитро Колонєй
Патрульні нагадали харків'янам де не можна палити у місті
Правоохоронці радять харків'янам не порушувати заборону та не наражатися на штрафи.

Патрульні нагадали харків'янам де не можна палити у місті
Як повідомляє
РЕДПОСТ, аптрульні нагадали, що за Законом України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" куріння тютюнових виробів, електронних пристроїв для нагрівання тютюну та кальянів заборонено в таких місцях :
-
у ліфтах і таксофонах;
-
на вокзалах, станціях та на зупинках громадського транспорту;
-
на території закладів охорони здоров’я, навчальних закладів, спортивних споруд та закладів фізичної культури і спорту;
-
у приміщеннях закладів ресторанного господарства та об’єктів культурного призначення;
-
у приміщеннях органів державної влади, інших державних установ та організацій усіх форм власності;
-
у приміщеннях готелів та гуртожитків;
-
на дитячих майданчиках та у місцях загального користування житлових будинків;
-
у підземних переходах;
-
у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів, у тому числі в таксі.
За куріння у невстановлених для цього місцях передбачено
-
попередження або штрафу від 51 до 170 грн,
-
при повторному порушенні — штраф від 170 до 340 грн.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що патрульні нагадали харківським водіям про життєво важливий дорожний знак.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0