31.07.2025 21:28 Дмитро Колонєй
Мешканець Харкова погрожував розправою літній матері
Містянин, який систематично вчиняв домашнє насильство у Харкові, може "сісти" на два роки.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, днями поліцейські сектору протидії домашньому насильству виїхали на викликом 70-річної жінки. Харків'янка поінформувала, що її 33-річний син поводиться агресивно, ображає та погрожує фізичною розправою.
На місці події поліцейські винесли терміновий заборонний припис з забороною в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою строком на 5 діб. Відкрито кримінальне провадження про домашнє насильство. Триває досудове розслідування. Вирішується питання про оголошення порушнику підозри. Дебоширу світить до двох років ув'язнення.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0