17.07.2025 16:27 Дмитро Колонєй
Харківський хлопчик втік від матері, яка його била
Харківські поліцейські розшукали хлопчика, який втік та виявили системне домашнє насильство у брудній квартирі.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, 15 липня 2025 року харківським поліцейським стало відомо про зникнення 13-річного хлопця, який напередодні пішов з дому та не повернувся. Коли правоохоронці знайшли хлопця, який прогулювався з друзями на території Салтівського району, підліток відмовився повертатися додому, пояснив, що мати його бʼє. За місцем проживання родини правоохоронці виявили бруд та антисанітарні умови.
На матір працівники поліції склали адміністративні протоколи за
-
невиконання батьками або особами, що їх замінюють та
-
вчинення домашнього насильства,
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0