17.03.2024  13:44   Дмитро Колонєй

Харківські дзюдоїсти стали переможцями та призерами чемпіонату України

Харківські спортсмени привезли нагороди з і столиці.

Як повідомляє РЕДПОСТ, спортсмени Харківщини здобули 4 медалі чемпіонату України з дзюдо серед юніорів та юніорок в Києві, у якому брали участь 340 спортсмнів зі всієї країни. За підсумками чемпіонату на рахунку збірної Харківської області 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові нагороди.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

• Чемпіоном України у вазі до 60 кг став Данило Авраменко. У фіналі він переміг суперника з Дніпропетровської області.
  • В змаганнях серед юніорок срібною призеркою у ваговій категорії понад 78 кг стала Кіра Багмет, поступившись у фіналі киянці Діані Семченко.
  • Бронзові медалі вибороли Данило Кравченко (вагова категорія до 66 кг) та Данило Вінтоняк (вагова до 73 кг).
  • В командному заліку серед юніорів збірна Харківської області посіла третє місце. Перше було за киянами, а друге у команди Дніпропетровської області.

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, харків'яни переможно виступили на чемпіонаті України з велоспорту.