05.03.2024  16:12   Дмитро Колонєй

Віце-чемпіоном світу з біатлону став харківський спортсмен

Престижні міжнародні змагання, на яких успішно виступив харківський біатлоніст, відбулися в Естонії.

Як повідомляє РЕДПОСТ, спортсмен з Харківцини Степан Кінаш здобув «срібло» юніорського чемпіонату світу з біатлону

\Були розіграні медалі в естафетах. В чоловічій естафеті 4х7,5 км збірна України, до складу якої увійшли Степан Кінаш, Богдан Борковський, Сергій Супрун та Віталій Мандзин, на протязі усієї гонки впевнено трималася серед лідерів та посіла  друге місце з результатом 1:25:59,6. Суперникам з Норвегії, які стали чемпіонами світу, українці поступилися 56,5 сек. Бронзові нагороди дісталися французам (1:26:09,1).

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Загалом на цьому чемпіонаті світу українські біатлоністи здобули 1 золоту та 1 срібну нагороди.