27.11.2023  16:50   Віталій Хінєвіч

Викладач НТУ ХПІ встановив два світових рекорди з гірьового спорту

Він завоював золоті медалі у вправах «ривок» та «поштовх». При цьому спортсмен встановив два світових рекорди.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на прес-службу Національного технічного університету «Харківський політехнічний iнститут».

Старший викладач кафедри фізичного виховання Харківського Політеху Юрій Костянтинович Васильєв став дворазовим переможцем та рекордсменом 30-го чемпіонату світу з гірьового спорту.

Турнір відбувся 26–31 жовтня у місті Белград (Сербія). Змагання проходили за версією міжнародної федерації гірьового спорту. В них взяли участь чоловіки, жінки, юніори та ветерани спорту.