16.10.2023 13:44 Рита Парфенова
Ігор Терехов провів зустріч із головою правління НАК «Нафтогаз України»
Харківський міський голова Ігор Терехов зустрівся з головою правління НАК «Нафтогаз України» Олексієм Чернишовим, який перебуває з робочим візитом у місті.

Фото: ХМР
Як повідомляє
РЕДПОСТ із посиланням на міськраду, керівник НАК повідомив, що регіони повністю забезпечені природним газом для проходження опалювального сезону. За його словами, у сховищах знаходиться близько 16 млрд куб. м блакитного палива.
«Ми маємо забезпечити харків'ян та мешканців області газом під час цієї зими та теплом. Деякі українські міста, які не знаходяться у прифронтових чи зонах бойових дій, мають позаздрити роботі міської влади Харкова з огляду на стан певних комунальних господарств. Якби не обстріли, місто виглядало б ще краще», - зазначив Олексій Чернишов.
Ігор Терехов подякував голові «Нафтогазу» за високу оцінку роботи комунальних підприємств. За його словами, Харків на 100% готовий до опалювального сезону.
«Ми маємо запас газу, який буде використовуватися в опалювальний сезон. Є воєнні ризики, але ми робитимемо все від нас залежне», - наголосив міський голова.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що електроенергії, яку виробляють українські електростанції, наразі
повністю достатньо для забезпечення потреб споживачів.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости