28.09.2023 17:12 Дмитро Колонєй
Тепловики завершують ремонт магістралі під харківським проспектом (фото)
Про це розповіли у КП «Харківські теплові мережі».
Я повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на КП «Харківські теплові мережі», у Слобідському районі завершується капітальна заміна теплової магістралі.
Трубопровід був введений в експлуатацію в 1986 році, і останнім часом на ньому усунули понад 20 дефектів.
«Труби під проїжджою частиною вже змонтовані. При цьому рух транспорту не перекривався. Магістраль протягували під асфальтом на глибині чотири метри», - зазначили на підприємстві.
Крім того, на пр. Льва Ландау завершуються будівельні роботи на ділянці магістралі довжиною 180 м діаметром 1000 мм з реконструкцією двох магістральних камер. У ХТМ повідомили, що магістраль була побудована в 1982 році, вона забезпечує теплом та гарячою водою 280 житлових будинків, 10 шкіл, вісім дитсадків та три лікувальні заклади. Зараз вона вже заповнена теплоносієм.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости