У заході брали участь шолярі закладів загальної середньої освіти міста.

Як повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на Міськраду, учні шкіл Індустріального району Харкова вшанували пам’ять бійців, які в 1943 році визволили Харків від нацистських загарбників, і присвятили свої творчі роботи сучасному місту-герою.



Комментариев: 0