05.12.2023  06:30   Рита Парфенова

Гороскоп на 5 грудня для всіх знаків зодіаку: що обіцяють зірки

Креативність і кмітливість сьогодні будуть на висоті, тож день обіцяє принести свіжість сприйняття та безліч цікавих відкриттів.

зодіак

Овен (21 березня – 20 квітня)

В Овна навряд чи буде достатньо сил, щоб з ентузіазмом взятися за справи. День схиляє його до того, щоб робити якнайменше зайвих рухів. Натомість голова обіцяє працювати на найвищому рівні, виношуючи плани – насамперед пов'язані з роботою. Думки, які спадуть на думку Овна, відрізнятимуться логічністю та несподіванкою ходів. У майбутньому ці блискучі задуми здатні забезпечити Овну просування у кар'єрі та гарний дохід.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Тельцю пощастило: йому хоч-не-хоч доведеться займатися тим, що він любить! Точніше, зірки просто не залишають йому іншого вибору – якщо він візьметься за щось інше, то не досягне нічого. Рутинні обов'язки здатні викликати у Тельця таку нудьгу, що він ризикує вивихнути щелепу від позіхання! А от якщо справа викликає у нього живий інтерес, воно обіцяє принести Тельцю не лише масу приємних емоцій, а й чудовий результат.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Близнюки можуть проявити себе як чудовий друг або як небезпечний противник – тут кому вже як пощастить! День наділяє їхньою проникливістю, вмінням відчувати ситуацію і схоплювати все на льоту. Будь-які їхні плани відрізнятимуться винахідливістю, чи йдеться про те, як веселіше провести час із друзями, чи про те, як зіпсувати крові ворогам. В обох випадках Близнюки приречені на успіх, так що найкраще, що можуть зробити їх опоненти, – це спробувати подружитися з ними!

Рак (22 червня – 23 липня)

Рак перебуватиме у деякому ступорі. Добре, якщо ситуація не вимагатиме від нього швидких рішень – тоді розсіяність Рака не завдасть йому особливої ​​шкоди. А от якщо події його гальмуватимуть, намагаючись спонукати на серйозну справу, Рак раптом може страйкувати або заховати голову в пісок. Іншими словами, Раку протипоказана будь-яка активна діяльність - крім тієї, якою він захоче зайнятися не для результату, а для душі.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Лев за бажання здатний досягти багато чого! Однак далеко не факт, що таке бажання у нього виникне. Втім, щоб наситити яскравими подіями свій день, Леву достатньо захопитись якоюсь справою чи ідеєю. Або симпатичною особою протилежної статі, зрештою. У цьому випадку його активності та пробивним здібностям зможе позаздрити фрегат, що летить на всіх вітрилах!

Діва (24 серпня – 23 вересня)

День не схиляє Діву до прояву організаторських здібностей, проте якщо вона все-таки візьметься щось організувати, то результат порадує всіх! Це стосується будь-яких заходів, навіть достатньо статусних та офіційних, не кажучи вже про звичайну вечірку чи вихід у світ. Діві достатньо лише взяти на себе ініціативу і чітко розподілити завдання, що оточують охоче їй підіграватимуть і допомагатимуть.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Терези схильні зайнятися неробством. І ситуація гратиме їм у цьому на руку, не вимагаючи здійснювати подвиги або братися за нагальні справи. Втім, навіть якщо вимагатиме, Терези воліють цього не помітити: їхній розслаблений настрій практично неможливо змінити! Отже формула «робота не вовк» стане тимчасовим девізом Терезів. Зірки радять їм присвятити цей день трьом основним напрямкам: собі, своїм близьким… І ще раз собі!

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Для Скорпіона дуже вдалий день! Його енергійність дає йому фору перед оточуючими, яку він має всі шанси блискуче використати. Будь-яка справа, за яку Скорпіон візьметься, зможе просунути вперед і навіть зрушити з мертвої точки, якщо вона там знаходилася. Зірки радять Скорпіону не розмінюватися на дрібниці: якщо йому щастить, варто присвятити день тому, що принесе найбільшу користь.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Стрільцю протипоказано починати великі справи. Та й за невеликі, загалом, теж. Останнім часом він і так витратив чимало сил, тож вистачить гребти проти течії: настав час розслабитися та відпочити. При цьому зірки радять Стрільцеві звернути увагу на сфери життя, які він останнім часом зовсім запустив. Дружнє спілкування, домашні посиденьки, романтичні зустрічі – відпочинок може бути набагато різноманітнішим, ніж просто телевізор та диван.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Козеріг перебуватиме у дисонансі з оточуючими, яким важко підлаштуватися під його жвавий ритм. Козеріг же почуватиметься здатним багато на що! Його ділова активність, хватка і гострий розум будуть на висоті, допомагаючи йому як насіння, одне за одним вирішувати найголовніші завдання. А ось апатія та байдужість оточуючих може неабияк дратувати, так що Козерогу краще з самого ранку розраховувати виключно на свої могутні сили.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Водолію слід дозволити оточуючим справлятися зі своїми проблемами самим. Замість витрачати час на інших, зірки радять йому зайнятися чимось приємним – наприклад, творчістю. А ось до точних наук душа у Водолія не лежатиме. Забруднити фарбою або забити голову віршами для нього куди краще, ніж незрозуміло дивитися в монітор, на ряди цифр, графіків та таблиць.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Риби просто повинні поділитися своїми думками зі світом! Або принаймні з невеликою його частиною – зі своїми близькими, колегами, друзями. Їхня голова працюватиме чітко і нестандартно, будучи генератором великих ідей! Втім, не факт, що оточуючі одразу ці ідеї зрозуміють і оцінять. Нічого не вдієш – Риби настільки випереджають інших, що повинні періодично зупинятися, даючи оточуючим можливість їх наздогнати.

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати
 
 
 

В этот день