02.06.2026 18:00 Віталій Хіневич
У Харківській області розшукали підлітка, який пішов гуляти і не повернувся
17-річний хлопець 31 травня близько 18:00 пішов гуляти та не повернувся.
Поліцейські встановили, що підліток перебував у знайомих на території Богодухівського району. Жодних протиправних дій стосовно нього вчинено не було. Його життю та здоров’ю нічого не загрожує.
Наразі з неповнолітнім працюють відповідні служби, які з’ясовують усі обставини його зникнення.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0