02.06.2026 16:50 Віталій Хіневич
У Харківській області підліток керував авто
Під час патрулювання території Берестинської громади в селі Піщанка поліцейський офіцер громади спільно з працівниками сектору ювенальної превенції зупинили автомобіль.
У ході перевірки встановлено, що за кермом легковика перебував 15-річний хлопець, який відповідно до законодавства не має права керування транспортними засобами.
Працівники поліції на батьків неповнолітнього склали адміністративні матеріали за частиною 3 статті 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0