02.06.2026  16:50   Віталій Хіневич

У Харківській області підліток керував авто

Під час патрулювання території Берестинської громади в селі Піщанка поліцейський офіцер громади спільно з працівниками сектору ювенальної превенції зупинили автомобіль.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
У ході перевірки встановлено, що за кермом легковика перебував 15-річний хлопець, який відповідно до законодавства не має права керування транспортними засобами.
 
Працівники поліції на батьків неповнолітнього склали адміністративні матеріали за частиною 3 статті 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що 16-річний харків'янин хотів налагодити продаж «трофейної» зброї.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день