28.05.2026  12:40   Віталій Хіневич

У Харкові активно відновлюють систему зовнішнього освітлення

За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 50 аварійних ситуацій на мережах зовнішнього освітлення.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили 22 опори, 96 світильників та 76 ламп. Ще понад 170 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 700 м мереж.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківському метрополітені тривають роботи з підтримання чистоти та порядку.
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день