28.05.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1293372-u-harkovi-aktivno-vidnovlyuyut-sistemu-zovnishnogo-osvitlennya

У Харкові активно відновлюють систему зовнішнього освітлення

За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 50 аварійних ситуацій на мережах зовнішнього освітлення.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили 22 опори, 96 світильників та 76 ламп. Ще понад 170 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 700 м мереж.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківському метрополітені тривають роботи з підтримання чистоти та порядку.
 
←Вернуться Печать