19.05.2026 16:15 Віталій Хіневич
У Харкові провели акцію з прилаштування безпритульних тварин
У місті відбулася благодійна акція з соціалізації безпритульних тварин, організована волонтерами спільно зі студентами Харківського обласного медичного фахового коледжу.
Учасниками акції стали вихованці КП «Центр поводження з тваринами».
Підприємство організувало підвезення підопічних до середмістя, де вони могли поспілкуватися з харків’янами та знайти нових господарів.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0