19.05.2026  16:15   Віталій Хіневич

У Харкові провели акцію з прилаштування безпритульних тварин

У місті відбулася благодійна акція з соціалізації безпритульних тварин, організована волонтерами спільно зі студентами Харківського обласного медичного фахового коледжу.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Учасниками акції стали вихованці КП «Центр поводження з тваринами».
 
 
Підприємство організувало підвезення підопічних до середмістя, де вони могли поспілкуватися з харків’янами та знайти нових господарів.
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові врятували кота, який чотири дні провів на дереві.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день