11.05.2026  21:30   Віталій Хіневич

Біля пам’ятника Кобзареві завершили облаштування клумб

Комунальники проводили роботи на території саду імені Шевченка.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Озеленювачі Центрального парку створили на чотирьох квітниках візерунок у слобожанському стилі, використавши понад 40 тис. саджанців. 
 
 
Зараз комунальники готуються до висадки квітів на центральній алеї саду.
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день