11.05.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1292819-bilya-pam-yatnika-kobzarevi-zavershili-oblashtuvannya-klumb

Біля пам’ятника Кобзареві завершили облаштування клумб

Комунальники проводили роботи на території саду імені Шевченка.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Озеленювачі Центрального парку створили на чотирьох квітниках візерунок у слобожанському стилі, використавши понад 40 тис. саджанців. 
 
 
Зараз комунальники готуються до висадки квітів на центральній алеї саду.
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що Харківщина увійшла в метеорологічне літо раніше строків.
 
←Вернуться Печать