06.05.2026 17:05 Віталій Хіневич
У Немишлянському районі тривають роботи з обслуговування вуличного освітлення
Фахівці КП «Міськсвітло» продовжують обслуговувати мережі зовнішнього освітлення в Немишлянському районі.
Комунальники міняють лампи, які вийшли з ладу, перевіряють технічний стан опор, світильників, кабельних ліній та інших елементів.
Зокрема, роботи були проведені на Салтівському шосе та вул. Медичній.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що комунальники продовжують роботи з
озеленення прибудинкових територій.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0