06.05.2026  17:05   Віталій Хіневич

У Немишлянському районі тривають роботи з обслуговування вуличного освітлення

Фахівці КП «Міськсвітло» продовжують обслуговувати мережі зовнішнього освітлення в Немишлянському районі.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Комунальники міняють лампи, які вийшли з ладу, перевіряють технічний стан опор, світильників, кабельних ліній та інших елементів. 
 
 
Зокрема, роботи були проведені на Салтівському шосе та вул. Медичній.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники продовжують роботи з озеленення прибудинкових територій.
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день