06.05.2026 14:50 Віталій Хіневич
Харківській комунальники продовжують роботи з озеленення прибудинкових територій
Зокрема, в одному з дворів Індустріального району комунальники облаштовують нову клумбу площею близько 700 м².
Підготовчі роботи почалися восени, тоді фахівці висадили цибулинні квіти. Зараз комунальники додали багаторічні рослини, серед яких барбарис, ялівець, пухироплідник, кущова магнолія, гортензія та інші. Також працівники посіяли насіння чорнобривців.
У планах – облаштування газонного покриття та декоративного мульчування.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0