06.05.2026  14:50   Віталій Хіневич

Харківській комунальники продовжують роботи з озеленення прибудинкових територій

Зокрема, в одному з дворів Індустріального району комунальники облаштовують нову клумбу площею близько 700 м².

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КП «Шляхрембуд».
 
Підготовчі роботи почалися восени, тоді фахівці висадили цибулинні квіти. Зараз  комунальники додали багаторічні рослини, серед яких барбарис, ялівець, пухироплідник, кущова магнолія, гортензія та інші. Також працівники посіяли насіння чорнобривців. 
 
 
У планах – облаштування газонного покриття та декоративного мульчування.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що метрополітен Харкова приводить до ладу вентиляційну інфраструктуру.
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день